Home Tafels Eettafels Marmeren & Travertin eettafels Ronde Eettafel Romano Keramiek in Travertin-look, 120cm
Productomschrijving
Eettafel Romano Centro heeft een rond blad met een diameter van 120 cm. Het blad is uitgevoerd in keramiek met een travertin-look. Dit materiaal is krasbestendig, vlekwerend en bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het uitermate geschikt is voor intensief gebruik zonder speciaal onderhoud. Het centrale onderstel heeft een eikenhout-look. Deze eettafel maakt deel uit van de Romano serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 4576/89D |
|---|---|
| Kleur | Travertin look |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Tafelblad van keramiek met travertin look en MDF onderstel met houtprint |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 69 kg |
| Vorm | Rond |
| Lengte tafelblad | 120 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Diepte | 120 cm |
| Lengte tussen de poten | 50 m |
Ronde Eettafel Romano Keramiek in Travertin-look, 120cm
479,-
Productomschrijving
Eettafel Romano Centro heeft een rond blad met een diameter van 120 cm. Het blad is uitgevoerd in keramiek met een travertin-look. Dit materiaal is krasbestendig, vlekwerend en bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het uitermate geschikt is voor intensief gebruik zonder speciaal onderhoud. Het centrale onderstel heeft een eikenhout-look. Deze eettafel maakt deel uit van de Romano serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 4576/89D |
|---|---|
| Kleur | Travertin look |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Tafelblad van keramiek met travertin look en MDF onderstel met houtprint |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 69 kg |
| Vorm | Rond |
| Lengte tafelblad | 120 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Diepte | 120 cm |
| Lengte tussen de poten | 50 m |








