Home Cyber Monday Fauteuil Dante Teddy – Wit
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0135 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Teddy stof met zwart metalen onderstel |
| Breedte | 76 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Zitdiepte | 51 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 59 cm |
| Gewicht | 14.23 |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Fauteuil Dante Teddy – Wit
279,- Oorspronkelijke prijs was: 279,-.199,-Huidige prijs is: 199,-.
-29%
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0135 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Teddy stof met zwart metalen onderstel |
| Breedte | 76 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Zitdiepte | 51 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 59 cm |
| Gewicht | 14.23 |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |







