Home Cyber Monday Eetkamerstoel Dante Teddy – Wit
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0130 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bekleed met teddy stof en gepoedercoat metalen onderstel |
| Breedte | 70 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Zitdiepte | 44 cm |
| Zithoogte | 53 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Eetkamerstoel Dante Teddy – Wit
189,- Oorspronkelijke prijs was: 189,-.129,-Huidige prijs is: 129,-.
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
-32%
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0130 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bekleed met teddy stof en gepoedercoat metalen onderstel |
| Breedte | 70 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Zitdiepte | 44 cm |
| Zithoogte | 53 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |





