Home Zitmeubels Fauteuils Fauteuil Amelia Chenille kleur Beige
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | AM 0016 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Bekleed met Haga chenille stof en metalen onderstel |
| Breedte | 73 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Zitdiepte | 66,5 cm |
| Zithoogte | 41 cm |
| Hoogte armleuning | 41 cm |
| Gewicht | 15,4 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 82 cm |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Fauteuil Amelia Chenille kleur Beige
399,-
Op voorraad
Levertijd: 5-10 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AM 0016 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Bekleed met Haga chenille stof en metalen onderstel |
| Breedte | 73 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Zitdiepte | 66,5 cm |
| Zithoogte | 41 cm |
| Hoogte armleuning | 41 cm |
| Gewicht | 15,4 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 82 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Sharon Bouclé – Zand579,-Op voorraad 2-5 werkdagen





