Home Tafels Eettafels Marmeren & Travertin eettafels Eettafel Nando Travertin en eiken 230cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Eettafel Nando heeft een keramisch travertin blad met een basis van donker eikenfineer. De poten zijn verstelbaar geplaatst, wat visuele flexibiliteit en ontwerpvrijheid biedt.
Specificaties
| Kleur | Brown |
|---|---|
| Materiaal | MDF, Eiken fineer, gerecycled hout, Travertin Keramiek |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 119 kg |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte tafelblad | 230 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Eettafel Nando Travertin en eiken 230cm
1.468,-
In nabestelling
(verwacht 17/08/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Eettafel Nando heeft een keramisch travertin blad met een basis van donker eikenfineer. De poten zijn verstelbaar geplaatst, wat visuele flexibiliteit en ontwerpvrijheid biedt.
Specificaties
| Kleur | Brown |
|---|---|
| Materiaal | MDF, Eiken fineer, gerecycled hout, Travertin Keramiek |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 119 kg |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte tafelblad | 230 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |









