Home Accessoires Zuil Portico kleur Wit – 90 cm hoog
Specificaties
| Artikelnummer | KV 0030 |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | MDF afgewerkt met natuurlijk gips en behandeld met een PU lak |
| Lengte | 35 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 31,52 kg |
| Vorm | Vierkant |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Zuil Portico kleur Wit – 90 cm hoog
279,- Oorspronkelijke prijs was: 279,-.189,-Huidige prijs is: 189,-.
-32%
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | KV 0030 |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | MDF afgewerkt met natuurlijk gips en behandeld met een PU lak |
| Lengte | 35 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 31,52 kg |
| Vorm | Vierkant |
| Merk | Tower Living |




