Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Accessoires Zuil Mayah Marmerlook 80cm hoog
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Zuil Mayah is een decoratieve sokkel met een afgerond ontwerp, afgewerkt in zachte beigetinten en een glanzende, glasachtige coating. Ideaal voor het tentoonstellen van vazen, sculpturen of kunstobjecten.
Specificaties
| Artikelnummer | 214039 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | IJzer |
| Lengte | 32 cm |
| Breedte | 32 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Zuil Mayah Marmerlook 80cm hoog
244,-
In nabestelling
(verwacht 08/06/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Zuil Mayah is een decoratieve sokkel met een afgerond ontwerp, afgewerkt in zachte beigetinten en een glanzende, glasachtige coating. Ideaal voor het tentoonstellen van vazen, sculpturen of kunstobjecten.
Specificaties
| Artikelnummer | 214039 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | IJzer |
| Lengte | 32 cm |
| Breedte | 32 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeOphanghaken Curve – Zwart11,95Op voorraad Levertijd: 4 weken








