Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Accessoires Zuil Claridge Keramiek Glas en ijzer 100cm hoog
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Zuil Claridge heeft een minimalistische ronde vorm met een zachte gouden afwerking. Een compacte sokkel om vazen, sculpturen of planten te presenteren.
Specificaties
| Artikelnummer | 213817 |
|---|---|
| Kleur | gold antique |
| Materiaal | Glas, IJzer, Keramiek |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Zuil Claridge Keramiek Glas en ijzer 100cm hoog
477,-
In nabestelling
(verwacht 11/05/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Zuil Claridge heeft een minimalistische ronde vorm met een zachte gouden afwerking. Een compacte sokkel om vazen, sculpturen of planten te presenteren.
Specificaties
| Artikelnummer | 213817 |
|---|---|
| Kleur | gold antique |
| Materiaal | Glas, IJzer, Keramiek |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Merk | Richmond Interiors |










