Home Accessoires Zuil Brendola Bone inlay 100cm hoog
Specificaties
| Artikelnummer | AA 0177 |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Blad gemaakt van dierlijke botten en metalen onderstel |
| Bijzonderheden | Door het arbeidsintensieve proces is ieder item in uitstraling en kleur uniek |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Vorm | Rond |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Zuil Brendola Bone inlay 100cm hoog
1.029,- Oorspronkelijke prijs was: 1.029,-.699,-Huidige prijs is: 699,-.
-32%
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AA 0177 |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Blad gemaakt van dierlijke botten en metalen onderstel |
| Bijzonderheden | Door het arbeidsintensieve proces is ieder item in uitstraling en kleur uniek |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Vorm | Rond |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |





