Home Accessoires Spiegels Alle spiegels Spiegel Lovely 80 x 60cm Goud
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Spiegel Lovely doet haar naam eer aan met een speels en stijlvol design – een charmante toevoeging aan elke kamer.
Specificaties
| Artikelnummer | 213454 |
|---|---|
| Kleur | Gold |
| Materiaal | IJzer, MDF, Spiegel |
| Lengte | 3 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Spiegel Lovely 80 x 60cm Goud
164,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Spiegel Lovely doet haar naam eer aan met een speels en stijlvol design – een charmante toevoeging aan elke kamer.
Specificaties
| Artikelnummer | 213454 |
|---|---|
| Kleur | Gold |
| Materiaal | IJzer, MDF, Spiegel |
| Lengte | 3 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen





