Home Accessoires Spiegels Alle spiegels Spiegel Levien 71cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Spiegel Levien heeft een verfijnde, moderne uitstraling en past moeiteloos in een minimalistisch of luxe interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213451 |
|---|---|
| Kleur | Gold |
| Materiaal | IJzer, MDF, Spiegel |
| Lengte | 3 cm |
| Breedte | 71 cm |
| Hoogte | 71 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Spiegel Levien 71cm
99,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Spiegel Levien heeft een verfijnde, moderne uitstraling en past moeiteloos in een minimalistisch of luxe interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213451 |
|---|---|
| Kleur | Gold |
| Materiaal | IJzer, MDF, Spiegel |
| Lengte | 3 cm |
| Breedte | 71 cm |
| Hoogte | 71 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Merk | Richmond Interiors |





