Home Tafels Salontafels Alle salontafels Ronde Salontafel Alvar Mamer Set van 2 stuks
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 250418 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | IJzer, Marmer |
| Bijzonderheden | Maximum draagkracht is 15 kg |
| Breedte | 60/45 cm |
| Hoogte | 41/35 cm |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 60/45 cm |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Ronde Salontafel Alvar Mamer Set van 2 stuks
259,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Specificaties
| Artikelnummer | 250418 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | IJzer, Marmer |
| Bijzonderheden | Maximum draagkracht is 15 kg |
| Breedte | 60/45 cm |
| Hoogte | 41/35 cm |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 60/45 cm |








