Home Tafels Eettafels Marmeren & Travertin eettafels Ronde Eettafel Ritz Eiken en travertin 120cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 213743 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | MDF, Eiken fineer, gerecycled hout, Travertin Keramiek |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 54 kg |
| Vorm | Rond |
| Lengte tafelblad | 120 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Ronde Eettafel Ritz Eiken en travertin 120cm
1.098,-
In nabestelling
(verwacht 06/07/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 213743 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | MDF, Eiken fineer, gerecycled hout, Travertin Keramiek |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 54 kg |
| Vorm | Rond |
| Lengte tafelblad | 120 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |






