Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Ronde Bijzettafel Vito Marmer en Mangohout 43 x 37cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 96511 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Mango hout & Emperador marmer |
| Lengte | 43 cm |
| Breedte | 37 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Vorm | Rond |
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Ronde Bijzettafel Vito Marmer en Mangohout 43 x 37cm
149,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 96511 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Mango hout & Emperador marmer |
| Lengte | 43 cm |
| Breedte | 37 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Vorm | Rond |









