Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Woondecoratie Pilaar Lora 90cm hoog – Sable Bruin
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Deze decoratieve zuil in Sable Brown brengt hoogte en structuur in je interieur. De warme kleur sluit mooi aan bij hout, natuursteen en neutrale stoffen. Gebruik hem om een vaas of kunstobject extra in de spotlight te zetten.
Specificaties
| Artikelnummer | 215616 |
|---|---|
| Kleur | sable brown |
| Materiaal | IJzer |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 36 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Pilaar Lora 90cm hoog – Sable Bruin
372,-
In nabestelling
(verwacht 22/06/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Deze decoratieve zuil in Sable Brown brengt hoogte en structuur in je interieur. De warme kleur sluit mooi aan bij hout, natuursteen en neutrale stoffen. Gebruik hem om een vaas of kunstobject extra in de spotlight te zetten.
Specificaties
| Artikelnummer | 215616 |
|---|---|
| Kleur | sable brown |
| Materiaal | IJzer |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 36 cm |





