Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Woondecoratie Pilaar Derwin 90cm hoog – Bronze
Productomschrijving
Een decoratieve zuil die hoogte en diepte toevoegt aan een interieur. Perfect om een object, vaas of sculptuur extra aandacht te geven. Het ontwerp zorgt voor een krachtig en elegant accent in de ruimte. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215819 |
|---|---|
| Kleur | Brunzae |
| Materiaal | MDF, Metaal |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 35 cm |
Pilaar Derwin 90cm hoog – Bronze
279,-
Productomschrijving
Een decoratieve zuil die hoogte en diepte toevoegt aan een interieur. Perfect om een object, vaas of sculptuur extra aandacht te geven. Het ontwerp zorgt voor een krachtig en elegant accent in de ruimte. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215819 |
|---|---|
| Kleur | Brunzae |
| Materiaal | MDF, Metaal |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 35 cm |






