Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Woondecoratie Pilaar Clair 90cm hoog – Mocha mousse
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Deze decoratieve zuil in mocha mousse is ideaal om een object extra aandacht te geven. De strakke lijnen zorgen voor een moderne uitstraling met een zachte, warme tint. Zet er een vaas of sculptuur op en creëer direct hoogte in je styling.
Specificaties
| Artikelnummer | 215618 |
|---|---|
| Kleur | mocha mousse |
| Materiaal | IJzer |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 35 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Pilaar Clair 90cm hoog – Mocha mousse
378,-
In nabestelling
(verwacht 15/06/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Deze decoratieve zuil in mocha mousse is ideaal om een object extra aandacht te geven. De strakke lijnen zorgen voor een moderne uitstraling met een zachte, warme tint. Zet er een vaas of sculptuur op en creëer direct hoogte in je styling.
Specificaties
| Artikelnummer | 215618 |
|---|---|
| Kleur | mocha mousse |
| Materiaal | IJzer |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 35 cm |





