Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Outdoor Bijzettafel Reed 25 x 23cm Beige
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Outdoor bijzettafel Reed heeft een gecoat aluminium frame dat roestbestendig en onderhoudsvriendelijk is. Het compacte formaat maakt hem ideaal als bijzettafel in elke buitenruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 214252 |
|---|---|
| Kleur | light beige |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Aluminium, Steen |
| Lengte | 24 cm |
| Breedte | 26 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Outdoor Bijzettafel Reed 25 x 23cm Beige
179,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Outdoor bijzettafel Reed heeft een gecoat aluminium frame dat roestbestendig en onderhoudsvriendelijk is. Het compacte formaat maakt hem ideaal als bijzettafel in elke buitenruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 214252 |
|---|---|
| Kleur | light beige |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Aluminium, Steen |
| Lengte | 24 cm |
| Breedte | 26 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |







