Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Outdoor Bijzettafel Quinn 52 x 35cm Beige
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Outdoor sofatafel Quinn heeft een aluminium frame voor buitengebruik. De gecoate afwerking voorkomt roest, waardoor hij geschikt is voor alle seizoenen. Binnen opbergen in de winter wordt aanbevolen.
Specificaties
| Artikelnummer | 214253 |
|---|---|
| Kleur | light beige |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 35 cm |
| Breedte | 52 cm |
| Hoogte | 48 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Outdoor Bijzettafel Quinn 52 x 35cm Beige
294,-
In nabestelling
(verwacht 13/07/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Outdoor sofatafel Quinn heeft een aluminium frame voor buitengebruik. De gecoate afwerking voorkomt roest, waardoor hij geschikt is voor alle seizoenen. Binnen opbergen in de winter wordt aanbevolen.
Specificaties
| Artikelnummer | 214253 |
|---|---|
| Kleur | light beige |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 35 cm |
| Breedte | 52 cm |
| Hoogte | 48 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | Richmond Interiors |








