Home Merken LOFT24 LOFT24 Verlichting Hanglamp Bubble Shaded Met 3 smoke-glas bollen, kleur Goud
Productomschrijving
Hanglamp Bubble Shaded heeft een bolvormige glazen kap met een kleurverloop, uitgevoerd in de varianten chrome of goud. Het metalen armatuur en de plafondplaat zijn afgewerkt in artic zwart. De zachte en gelijkmatige lichtval maakt deze lamp ideaal voor boven de eettafel. De hoogte is per lamp afzonderlijk verstelbaar tot 150 cm. Voor een optimaal resultaat wordt lichtbron artikel 8467 aangeraden. Deze hanglamp is onderdeel van de Bubble Shaded‑serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 7105/28 |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Rookglazen kappen en metaal |
| Bijzonderheden | In hoogte verstelbaar, maximaal 150 cm |
| Breedte | 115 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 29 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 3 |
Hanglamp Bubble Shaded Met 3 smoke-glas bollen, kleur Goud
169,-
Productomschrijving
Hanglamp Bubble Shaded heeft een bolvormige glazen kap met een kleurverloop, uitgevoerd in de varianten chrome of goud. Het metalen armatuur en de plafondplaat zijn afgewerkt in artic zwart. De zachte en gelijkmatige lichtval maakt deze lamp ideaal voor boven de eettafel. De hoogte is per lamp afzonderlijk verstelbaar tot 150 cm. Voor een optimaal resultaat wordt lichtbron artikel 8467 aangeraden. Deze hanglamp is onderdeel van de Bubble Shaded‑serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 7105/28 |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Rookglazen kappen en metaal |
| Bijzonderheden | In hoogte verstelbaar, maximaal 150 cm |
| Breedte | 115 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 29 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 3 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeHanglamp Aya 3 Ø45 – Naturel139,-Niet op voorraad








