Home Zitmeubels Fauteuils Fauteuils stof & textiel Fauteuil Tuscany – Mocca
Productomschrijving
Een loungestoel met een warme en uitgesproken uitstraling. De mocca chunky bekleding geeft het ontwerp rijke textuur en karakter. De royale vorm ondersteunt comfort en maakt het model geschikt als opvallend element binnen uiteenlopende interieurstijlen.
Specificaties
| Kleur | mocca chunky |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 99,0 cm |
| Hoogte | 74,0 cm |
| Zitdiepte | 69,0 cm |
| Zithoogte | 44,5 cm |
| Hoogte armleuning | 64,0 cm |
| Gewicht | 36 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Diepte | 102,5 cm |
Fauteuil Tuscany – Mocca
893,-
Productomschrijving
Een loungestoel met een warme en uitgesproken uitstraling. De mocca chunky bekleding geeft het ontwerp rijke textuur en karakter. De royale vorm ondersteunt comfort en maakt het model geschikt als opvallend element binnen uiteenlopende interieurstijlen.
Specificaties
| Kleur | mocca chunky |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 99,0 cm |
| Hoogte | 74,0 cm |
| Zitdiepte | 69,0 cm |
| Zithoogte | 44,5 cm |
| Hoogte armleuning | 64,0 cm |
| Gewicht | 36 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Diepte | 102,5 cm |








