Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Fauteuils Fauteuil Montana – Naturel
Productomschrijving
Een loungestoel met een natuurlijke en moderne uitstraling. De natural chunky bekleding zorgt voor een rijke textuur, terwijl de fire retardant uitvoering het model geschikt maakt voor zowel woon- als projectomgevingen. Een comfortabele en veelzijdige toevoeging aan de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 216046 |
|---|---|
| Kleur | natural chunky |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam, Rubberhout |
| Breedte | 86 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Zitdiepte | 60 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 62 cm |
| Gewicht | 26 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 86 cm |
Fauteuil Montana – Naturel
683,-
Productomschrijving
Een loungestoel met een natuurlijke en moderne uitstraling. De natural chunky bekleding zorgt voor een rijke textuur, terwijl de fire retardant uitvoering het model geschikt maakt voor zowel woon- als projectomgevingen. Een comfortabele en veelzijdige toevoeging aan de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 216046 |
|---|---|
| Kleur | natural chunky |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam, Rubberhout |
| Breedte | 86 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Zitdiepte | 60 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 62 cm |
| Gewicht | 26 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 86 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Sharon Bouclé – Zand579,-Op voorraad 2-5 werkdagen








