Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Fauteuils Fauteuil Montana – Moss Groen
Productomschrijving
Een loungestoel met een ontspannen en uitnodigend profiel. Het labyrinthpatroon geeft het ontwerp een speels accent, terwijl de moss tint zorgt voor een natuurlijke uitstraling. De royale vorm ondersteunt een comfortabele zit en maakt het model geschikt als zelfstandig statement of als onderdeel van een grotere setting.
Specificaties
| Artikelnummer | 216110 |
|---|---|
| Kleur | moss labyrinth |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam, Rubberhout |
| Breedte | 86 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Zitdiepte | 60 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 62 cm |
| Gewicht | 26 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 86 cm |
Fauteuil Montana – Moss Groen
630,-
Productomschrijving
Een loungestoel met een ontspannen en uitnodigend profiel. Het labyrinthpatroon geeft het ontwerp een speels accent, terwijl de moss tint zorgt voor een natuurlijke uitstraling. De royale vorm ondersteunt een comfortabele zit en maakt het model geschikt als zelfstandig statement of als onderdeel van een grotere setting.
Specificaties
| Artikelnummer | 216110 |
|---|---|
| Kleur | moss labyrinth |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam, Rubberhout |
| Breedte | 86 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Zitdiepte | 60 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 62 cm |
| Gewicht | 26 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 86 cm |









