Home Zitmeubels Fauteuils Fauteuil Montana Chenille – Desert
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 211663 |
|---|---|
| Kleur | Desert |
| Materiaal | Chenille bekleding (100% polyester) met Essenhouten onderstel |
| Breedte | 88 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Zitdiepte | 57 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Gewicht | 23,5 |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 85 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Fauteuil Montana Chenille – Desert
561,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 211663 |
|---|---|
| Kleur | Desert |
| Materiaal | Chenille bekleding (100% polyester) met Essenhouten onderstel |
| Breedte | 88 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Zitdiepte | 57 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Gewicht | 23,5 |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 85 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Sharon Bouclé – Zand579,-Op voorraad 2-5 werkdagen










