Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Fauteuils Fauteuil Luxandra – Zand
Productomschrijving
Een comfortabele fauteuil die uitnodigt tot ontspannen momenten. De zachte vorm ondersteunt een prettige zithouding. Ideaal als stijlvolle toevoeging aan een zithoek. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215506 |
|---|---|
| Kleur | sand tweed |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Gerecycled Eucalyptushout, Pocketveren, Pu Foam, Rubberhout |
| Bijzonderheden | Afneembare kussens |
| Breedte | 62 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Gewicht | 34 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Fauteuil Luxandra – Zand
859,-
Productomschrijving
Een comfortabele fauteuil die uitnodigt tot ontspannen momenten. De zachte vorm ondersteunt een prettige zithouding. Ideaal als stijlvolle toevoeging aan een zithoek. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215506 |
|---|---|
| Kleur | sand tweed |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Gerecycled Eucalyptushout, Pocketveren, Pu Foam, Rubberhout |
| Bijzonderheden | Afneembare kussens |
| Breedte | 62 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Gewicht | 34 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Sharon Bouclé – Zand579,-Op voorraad 2-5 werkdagen




