Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Fauteuils Fauteuil Luxandra – Zand Strepen
Productomschrijving
Een fauteuil die karakter en comfort samenbrengt. De vorm maakt het eenvoudig om langdurig ontspannen te zitten. Perfect als blikvanger in een zithoek. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215504 |
|---|---|
| Kleur | stripes sand |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Gerecycled Eucalyptushout, Pocketveren, Pu Foam, Rubberhout |
| Bijzonderheden | Afneembare kussens |
| Breedte | 62 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Gewicht | 34 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Fauteuil Luxandra – Zand Strepen
859,-
Productomschrijving
Een fauteuil die karakter en comfort samenbrengt. De vorm maakt het eenvoudig om langdurig ontspannen te zitten. Perfect als blikvanger in een zithoek. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215504 |
|---|---|
| Kleur | stripes sand |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Gerecycled Eucalyptushout, Pocketveren, Pu Foam, Rubberhout |
| Bijzonderheden | Afneembare kussens |
| Breedte | 62 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Gewicht | 34 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Sharon Bouclé – Beige579,-Op voorraad 2-5 werkdagen





