Productomschrijving
SEVN Fauteuil Lieke – zelf samenstellen
Rond en compact
Comfort
Veelzijdig
Lieke valt op door haar zachte, ronde vormen en compacte silhouet. De losse rugkussen zorgt voor een ontspannen zit, terwijl de subtiele belijning haar een rustige, moderne uitstraling geeft. Dankzij de keuze uit verschillende stoffen krijgt Lieke moeiteloos een eigen karakter; van warm en uitgesproken tot licht en verfijnd.
Zelf samenstellen en keuze uit vele kleuren
Fauteuil Lieke stelt je ook in staat om hem volledig naar jouw smaak aan te passen. Met ons eenvoudige en gebruiksvriendelijke proces kun je zelf de stofgroepen samenstellen, inclusief prachtig leder, en kiezen uit een uitgebreide selectie kleuren. Of kom langs in onze winkel. Onze medewerkers staan klaar om u te helpen bij het kiezen van juiste kleur en stof.
Specificaties
| Artikelnummer | 0150 |
|---|---|
| Merk | SEVN |
| Hoogte | 79 cm |
| Breedte | 93 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Zitdiepte | 54 cm |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Product info Romp | opgebouwd uit beuken regels voor wat betreft het dragende gedeelte in combinatie met milieuvriendelijk vezelplaat. Gehele rompvoorzien van polyether en dacron. |
| Product info: Vering | nozag stalen veren afgedekt met polyamide. In de rug singels |
| Product info Zitkussen | koudschuim HR 38 afgedekt met dacron |
| Product info: Rugkussen | polyether SG 28 afgedekt met dacron. |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
Fauteuil Lieke – zelf samenstellen
Vanaf €741,-
- GRATIS BEZORGING
- VRAAG VRIJBLIJVEND EEN OFFERTE AAN
- BETAAL IN 3 TERMIJNEN MET 0% RENTE
Productomschrijving
SEVN Fauteuil Lieke – zelf samenstellen
Rond en compact
Comfort
Veelzijdig
Lieke valt op door haar zachte, ronde vormen en compacte silhouet. De losse rugkussen zorgt voor een ontspannen zit, terwijl de subtiele belijning haar een rustige, moderne uitstraling geeft. Dankzij de keuze uit verschillende stoffen krijgt Lieke moeiteloos een eigen karakter; van warm en uitgesproken tot licht en verfijnd.
Zelf samenstellen en keuze uit vele kleuren
Fauteuil Lieke stelt je ook in staat om hem volledig naar jouw smaak aan te passen. Met ons eenvoudige en gebruiksvriendelijke proces kun je zelf de stofgroepen samenstellen, inclusief prachtig leder, en kiezen uit een uitgebreide selectie kleuren. Of kom langs in onze winkel. Onze medewerkers staan klaar om u te helpen bij het kiezen van juiste kleur en stof.
Specificaties
| Artikelnummer | 0150 |
|---|---|
| Merk | SEVN |
| Hoogte | 79 cm |
| Breedte | 93 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Zitdiepte | 54 cm |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Product info Romp | opgebouwd uit beuken regels voor wat betreft het dragende gedeelte in combinatie met milieuvriendelijk vezelplaat. Gehele rompvoorzien van polyether en dacron. |
| Product info: Vering | nozag stalen veren afgedekt met polyamide. In de rug singels |
| Product info Zitkussen | koudschuim HR 38 afgedekt met dacron |
| Product info: Rugkussen | polyether SG 28 afgedekt met dacron. |














