Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Fauteuils Fauteuil Hannah – Moss Groen
Productomschrijving
Deze loungestoel combineert een uitgesproken dessin met een natuurlijke kleurstelling. Het labyrinthpatroon in moss tint geeft het ontwerp een levendig maar gebalanceerd karakter. De fire retardant uitvoering maakt het model geschikt voor uiteenlopende interieurconcepten, van woning tot project. Een stijlvol accent met comfortabele zit.
Specificaties
| Artikelnummer | 216108 |
|---|---|
| Kleur | moss labyrinth |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam, Rubberhout |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Fauteuil Hannah – Moss Groen
733,-
Productomschrijving
Deze loungestoel combineert een uitgesproken dessin met een natuurlijke kleurstelling. Het labyrinthpatroon in moss tint geeft het ontwerp een levendig maar gebalanceerd karakter. De fire retardant uitvoering maakt het model geschikt voor uiteenlopende interieurconcepten, van woning tot project. Een stijlvol accent met comfortabele zit.
Specificaties
| Artikelnummer | 216108 |
|---|---|
| Kleur | moss labyrinth |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam, Rubberhout |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen








