Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Fauteuils Fauteuil Hannah – – Bruin
Productomschrijving
Een loungestoel met een krachtige en eigentijdse uitstraling. Het labyrinthpatroon in warme bruintint geeft het ontwerp extra diepte en karakter. Dankzij de fire retardant uitvoering is het model geschikt voor zowel residentiële als projectmatige toepassingen. Een comfortabele zitoplossing waarin uitstraling en veiligheid samenkomen.
Specificaties
| Artikelnummer | 216109 |
|---|---|
| Kleur | brown labyrinth |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam, Rubberhout |
| Breedte | 91 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Zitdiepte | 58 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 82 cm |
Fauteuil Hannah – – Bruin
733,-
Productomschrijving
Een loungestoel met een krachtige en eigentijdse uitstraling. Het labyrinthpatroon in warme bruintint geeft het ontwerp extra diepte en karakter. Dankzij de fire retardant uitvoering is het model geschikt voor zowel residentiële als projectmatige toepassingen. Een comfortabele zitoplossing waarin uitstraling en veiligheid samenkomen.
Specificaties
| Artikelnummer | 216109 |
|---|---|
| Kleur | brown labyrinth |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam, Rubberhout |
| Breedte | 91 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Zitdiepte | 58 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 82 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen








