Home Zitmeubels Fauteuils Ronde fauteuils Fauteuil Franny – – Bruin
Productomschrijving
Een loungestoel met een uitgesproken karakter. Het brown labyrinth dessin geeft het ontwerp visuele diepte en een eigentijdse uitstraling. De comfortabele vorm maakt het model geschikt als opvallend accent binnen diverse interieurstijlen. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 216067 |
|---|---|
| Kleur | brown labyrinth |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim, staal |
| Breedte | 59 cm |
| Hoogte | 58 cm |
| Zitdiepte | 52 cm |
| Zithoogte | 40 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 60 cm |
Fauteuil Franny – – Bruin
298,-
Productomschrijving
Een loungestoel met een uitgesproken karakter. Het brown labyrinth dessin geeft het ontwerp visuele diepte en een eigentijdse uitstraling. De comfortabele vorm maakt het model geschikt als opvallend accent binnen diverse interieurstijlen. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 216067 |
|---|---|
| Kleur | brown labyrinth |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim, staal |
| Breedte | 59 cm |
| Hoogte | 58 cm |
| Zitdiepte | 52 cm |
| Zithoogte | 40 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 60 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad




