Home Zitmeubels Fauteuils Fauteuils stof & textiel Fauteuil Dalara Tweed stof en beukenhout Bruin
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Fauteuil Dalara combineert een massief beukenhouten frame met een afgeronde rugleuning en compacte zitting. Bekleed met brown tweed-stof voor een warme en verfijnde uitstraling. Ook verkrijgbaar in hazel.
Specificaties
| Kleur | brown tweed |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | 100% Polyester, Beuken, Pu Foam |
| Lengte | 69 cm |
| Breedte | 73 cm |
| Hoogte | 68 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 69 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Fauteuil Dalara Tweed stof en beukenhout Bruin
599,-
Op voorraad
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Fauteuil Dalara combineert een massief beukenhouten frame met een afgeronde rugleuning en compacte zitting. Bekleed met brown tweed-stof voor een warme en verfijnde uitstraling. Ook verkrijgbaar in hazel.
Specificaties
| Kleur | brown tweed |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | 100% Polyester, Beuken, Pu Foam |
| Lengte | 69 cm |
| Breedte | 73 cm |
| Hoogte | 68 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 69 cm |








