Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 211824 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Morchana marmeren blad en Mangohout metalen details |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 165,5 |
| Vorm | Ovaal |
| Aantal personen | 6 – 8 personen |
| Lengte tafelblad | 230 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Hoogte onderkant tafel | 73 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Eettafel Mayfield Marmer 230 x 100cm – Bruin
1.974,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 211824 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Morchana marmeren blad en Mangohout metalen details |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 165,5 |
| Vorm | Ovaal |
| Aantal personen | 6 – 8 personen |
| Lengte tafelblad | 230 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Hoogte onderkant tafel | 73 cm |






