Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Eetkamerstoel Vixen – Naturel met wieltjes
Productomschrijving
Een eetkamerstoel die comfort en verfijning samenbrengt. De vorm ondersteunt een prettige zithouding tijdens lange diners. Het ontwerp past moeiteloos in verschillende interieurstijlen. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215514 |
|---|---|
| Kleur | natural linear |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 63 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
Eetkamerstoel Vixen – Naturel met wieltjes
498,-
Productomschrijving
Een eetkamerstoel die comfort en verfijning samenbrengt. De vorm ondersteunt een prettige zithouding tijdens lange diners. Het ontwerp past moeiteloos in verschillende interieurstijlen. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215514 |
|---|---|
| Kleur | natural linear |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 63 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen










