Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Eetkamerstoel op wielen Raster Hoven stof en bruin onderstel – Champagne
Productomschrijving
Armstoel Raster op wieltjes is voorzien van nosag‑vering in de zitting voor langdurig zitcomfort. Het ontwerp kenmerkt zich door een gestoffeerde zitting en rugleuning met zichtbare stiknaden in rasterpatroon. De stoel staat op wieltjes en heeft poten van gepoedercoat staal in bronze of antraciet kleur. Dit model is verkrijgbaar in diverse stoffen en kleuren. Deze armstoel maakt deel uit van de Raster‑serie. Deze stoel wordt per twee stuks verpakt; de prijs geldt per stuk.
Specificaties
| Artikelnummer | 4944/55HB |
|---|---|
| Kleur | Champagne |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Bekleed met Hoven stof (100% polyester) en bruin gepoedercoat stalen onderstel |
| Breedte | 62 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 67 cm |
Eetkamerstoel op wielen Raster Hoven stof en bruin onderstel – Champagne
189,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Productomschrijving
Armstoel Raster op wieltjes is voorzien van nosag‑vering in de zitting voor langdurig zitcomfort. Het ontwerp kenmerkt zich door een gestoffeerde zitting en rugleuning met zichtbare stiknaden in rasterpatroon. De stoel staat op wieltjes en heeft poten van gepoedercoat staal in bronze of antraciet kleur. Dit model is verkrijgbaar in diverse stoffen en kleuren. Deze armstoel maakt deel uit van de Raster‑serie. Deze stoel wordt per twee stuks verpakt; de prijs geldt per stuk.
Specificaties
| Artikelnummer | 4944/55HB |
|---|---|
| Kleur | Champagne |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Bekleed met Hoven stof (100% polyester) en bruin gepoedercoat stalen onderstel |
| Breedte | 62 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 67 cm |











