Home Zitmeubels Fauteuils Draaifauteuil Sogno Geweven stof – Burgundy
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 250188 |
|---|---|
| Kleur | Burgundy |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Hout, foam & polyester |
| Bijzonderheden | Draaibaar 360. Stofnaam Loom |
| Breedte | 88 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Zitdiepte | 58 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Hoogte armleuning | 52-76 cm |
| Gewicht | 26 kg (inlclusief verpakking) |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
| Diepte | 83 cm |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Draaifauteuil Sogno Geweven stof – Burgundy
599,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Specificaties
| Artikelnummer | 250188 |
|---|---|
| Kleur | Burgundy |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Hout, foam & polyester |
| Bijzonderheden | Draaibaar 360. Stofnaam Loom |
| Breedte | 88 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Zitdiepte | 58 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Hoogte armleuning | 52-76 cm |
| Gewicht | 26 kg (inlclusief verpakking) |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
| Diepte | 83 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Hug – Beige699,-Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Sharon Bouclé – Beige579,-Op voorraad 2-5 werkdagen
















