Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Fauteuils Draaifauteuil Jace Chenille – Creme
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 212215 |
|---|---|
| Kleur | Creme |
| Materiaal | Chenille bekleding (100% polyester) |
| Breedte | 78 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Zitdiepte | 60 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Gewicht | 30 |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 86 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Draaifauteuil Jace Chenille – Creme
680,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 212215 |
|---|---|
| Kleur | Creme |
| Materiaal | Chenille bekleding (100% polyester) |
| Breedte | 78 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Zitdiepte | 60 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Gewicht | 30 |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 86 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad











