Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Draaibare eetkamerstoelen Draaibare Fauteuil Tropea Velvet – Donker groen
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0167 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Velvet stof en metalen onderstel |
| Bijzonderheden | 360 graden draaibaar |
| Breedte | 83 cm |
| Hoogte | 95 cm |
| Zitdiepte | 54 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Gewicht | 19 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Draaibare Fauteuil Tropea Velvet – Donker groen
339,-
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0167 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Velvet stof en metalen onderstel |
| Bijzonderheden | 360 graden draaibaar |
| Breedte | 83 cm |
| Hoogte | 95 cm |
| Zitdiepte | 54 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Gewicht | 19 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |





