Home Zitmeubels Fauteuils Draaibare fauteuils Draaibare Fauteuil Nodo – Naturel
Productomschrijving
Deze draaibare lounge chair heeft een robuuste, chunky uitstraling maar zit verrassend comfortabel. De natuurlijke tint maakt hem makkelijk te plaatsen in zowel lichte als warme interieurs. Ideaal als statement fauteuil in de woonkamer of als extra zitplek in een hoek.
Specificaties
| Artikelnummer | 214116 |
|---|---|
| Kleur | natural chunky |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Bijzonderheden | Afneembare kussen en met auto-return functie |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 83 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Draaibare Fauteuil Nodo – Naturel
756,-
Productomschrijving
Deze draaibare lounge chair heeft een robuuste, chunky uitstraling maar zit verrassend comfortabel. De natuurlijke tint maakt hem makkelijk te plaatsen in zowel lichte als warme interieurs. Ideaal als statement fauteuil in de woonkamer of als extra zitplek in een hoek.
Specificaties
| Artikelnummer | 214116 |
|---|---|
| Kleur | natural chunky |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Bijzonderheden | Afneembare kussen en met auto-return functie |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 83 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |








