Home Zitmeubels Fauteuils Draaibare fauteuils Draaibare Fauteuil Negreslo – – Bruin fluffy
Productomschrijving
Een loungestoel met een zachte en uitnodigende uitstraling. De brown fluffy bekleding zorgt voor een rijke textuur en extra comfort. De royale vorm ondersteunt een ontspannen zitervaring en maakt het model geschikt als statement binnen de ruimte. Een warme en comfortabele toevoeging aan het interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 216059 |
|---|---|
| Kleur | brown fluffy |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 92 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Zitdiepte | 58 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Gewicht | 28 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 88 cm |
Draaibare Fauteuil Negreslo – – Bruin fluffy
617,-
Productomschrijving
Een loungestoel met een zachte en uitnodigende uitstraling. De brown fluffy bekleding zorgt voor een rijke textuur en extra comfort. De royale vorm ondersteunt een ontspannen zitervaring en maakt het model geschikt als statement binnen de ruimte. Een warme en comfortabele toevoeging aan het interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 216059 |
|---|---|
| Kleur | brown fluffy |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 92 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Zitdiepte | 58 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Gewicht | 28 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 88 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad








