Home Zitmeubels Fauteuils Draaibare fauteuils Draaibare Fauteuil Jace – Zand
Productomschrijving
Een loungestoel met een comfortabele en toegankelijke uitstraling. De sand bekleding zorgt voor een lichte basis, terwijl de draaifunctie flexibiliteit toevoegt. Dankzij de fire retardant uitvoering is het model geschikt voor zowel residentiële als projectmatige toepassingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 216041 |
|---|---|
| Kleur | be easy sand |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 78 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Zitdiepte | 61 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 86 cm |
Draaibare Fauteuil Jace – Zand
750,-
Productomschrijving
Een loungestoel met een comfortabele en toegankelijke uitstraling. De sand bekleding zorgt voor een lichte basis, terwijl de draaifunctie flexibiliteit toevoegt. Dankzij de fire retardant uitvoering is het model geschikt voor zowel residentiële als projectmatige toepassingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 216041 |
|---|---|
| Kleur | be easy sand |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 78 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Zitdiepte | 61 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 86 cm |








