Home Zitmeubels Fauteuils Draaibare fauteuils Draaibare Fauteuil Jace – – Beige Tiger
Productomschrijving
Een loungestoel met een uitgesproken karakter en speelse dynamiek. Het beige tiger dessin geeft het ontwerp een opvallende uitstraling, terwijl de draaifunctie zorgt voor extra flexibiliteit in gebruik. De comfortabele zit en zachte vormen maken dit model geschikt als statement piece binnen de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 216043 |
|---|---|
| Kleur | beige tiger |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 78 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Zitdiepte | 61 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 86 cm |
Draaibare Fauteuil Jace – – Beige Tiger
750,-
Productomschrijving
Een loungestoel met een uitgesproken karakter en speelse dynamiek. Het beige tiger dessin geeft het ontwerp een opvallende uitstraling, terwijl de draaifunctie zorgt voor extra flexibiliteit in gebruik. De comfortabele zit en zachte vormen maken dit model geschikt als statement piece binnen de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 216043 |
|---|---|
| Kleur | beige tiger |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 78 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Zitdiepte | 61 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 86 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad









