Home Zitmeubels Fauteuils Draaibare fauteuils Draaibare Fauteuil Estelle – Zand
Productomschrijving
Een loungestoel met een elegante en eigentijdse uitstraling. Het sand chevron dessin geeft het ontwerp subtiele beweging, terwijl de draaifunctie extra flexibiliteit biedt. De comfortabele zit en verfijnde vorm maken het model geschikt voor zowel woon- als projectomgevingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 216056 |
|---|---|
| Kleur | sand chevron |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, Pocketveren, schuim, staal |
| Breedte | 83 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Zitdiepte | 57 cm |
| Zithoogte | 53 cm |
| Hoogte armleuning | 72 cm |
| Gewicht | 26 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 81 cm |
Draaibare Fauteuil Estelle – Zand
449,-
Productomschrijving
Een loungestoel met een elegante en eigentijdse uitstraling. Het sand chevron dessin geeft het ontwerp subtiele beweging, terwijl de draaifunctie extra flexibiliteit biedt. De comfortabele zit en verfijnde vorm maken het model geschikt voor zowel woon- als projectomgevingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 216056 |
|---|---|
| Kleur | sand chevron |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, Pocketveren, schuim, staal |
| Breedte | 83 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Zitdiepte | 57 cm |
| Zithoogte | 53 cm |
| Hoogte armleuning | 72 cm |
| Gewicht | 26 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 81 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Sharon Bouclé – Zand579,-Op voorraad 2-5 werkdagen
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen








