Home Zitmeubels Fauteuils Draaibare fauteuils Draaibare Fauteuil Estelle – – Beige
Productomschrijving
Een loungestoel met een rustige en verfijnde uitstraling. De beige blockweave bekleding zorgt voor een warme en tijdloze basis, terwijl de draaifunctie extra gebruiksgemak biedt. De uitgebalanceerde vorm ondersteunt een comfortabele zit en maakt het model een stijlvolle toevoeging aan uiteenlopende interieurconcepten.
Specificaties
| Artikelnummer | 216055 |
|---|---|
| Kleur | beige blockweave |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, Pocketveren, schuim, staal |
| Breedte | 83 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Zitdiepte | 57 cm |
| Zithoogte | 53 cm |
| Hoogte armleuning | 72 cm |
| Gewicht | 26 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 81 cm |
Draaibare Fauteuil Estelle – – Beige
449,-
Productomschrijving
Een loungestoel met een rustige en verfijnde uitstraling. De beige blockweave bekleding zorgt voor een warme en tijdloze basis, terwijl de draaifunctie extra gebruiksgemak biedt. De uitgebalanceerde vorm ondersteunt een comfortabele zit en maakt het model een stijlvolle toevoeging aan uiteenlopende interieurconcepten.
Specificaties
| Artikelnummer | 216055 |
|---|---|
| Kleur | beige blockweave |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, Pocketveren, schuim, staal |
| Breedte | 83 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Zitdiepte | 57 cm |
| Zithoogte | 53 cm |
| Hoogte armleuning | 72 cm |
| Gewicht | 26 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 81 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen








