Home Zitmeubels Fauteuils Draaibare fauteuils Draaibare Fauteuil Colmar – Natural
Productomschrijving
Een loungestoel met een ontspannen en eigentijdse uitstraling. De natural chunky bekleding geeft het ontwerp een rijke structuur en een warme, natuurlijke sfeer. De royale vorm ondersteunt een comfortabele zit en maakt het model geschikt als zelfstandig statement binnen de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 216085 |
|---|---|
| Kleur | natural chunky |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 86 cm |
| Hoogte | 67 cm |
| Zitdiepte | 57 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 59 cm |
| Gewicht | 30 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 80 cm |
Draaibare Fauteuil Colmar – Natural
662,-
Productomschrijving
Een loungestoel met een ontspannen en eigentijdse uitstraling. De natural chunky bekleding geeft het ontwerp een rijke structuur en een warme, natuurlijke sfeer. De royale vorm ondersteunt een comfortabele zit en maakt het model geschikt als zelfstandig statement binnen de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 216085 |
|---|---|
| Kleur | natural chunky |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 86 cm |
| Hoogte | 67 cm |
| Zitdiepte | 57 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 59 cm |
| Gewicht | 30 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 80 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Sharon Bouclé – Beige579,-Op voorraad 2-5 werkdagen








