Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Draaibare eetkamerstoelen Draaibare Fauteuil Bargo – Goud
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | AY 0020 |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Velvet bekleding en metalen poot |
| Breedte | 77 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Zitdiepte | 54 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Draaibare Fauteuil Bargo – Goud
359,-
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AY 0020 |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Velvet bekleding en metalen poot |
| Breedte | 77 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Zitdiepte | 54 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |





