Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Draaibare Eetkamerstoel Rochenne Op wielen Moca
Productomschrijving
Een eetkamerstoel die comfort en functionaliteit combineert. De mocca linear bekleding geeft het ontwerp een verfijnde uitstraling, terwijl de draaifunctie en wielen zorgen voor extra flexibiliteit. Ideaal voor dynamische eetruimtes of projectomgevingen waar bewegingsvrijheid gewenst is. Een praktische oplossing met een elegante uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 216101 |
|---|---|
| Kleur | mocca linear |
| Materiaal | IJzer, Kunststof, 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 66 cm |
| Hoogte | 83 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 78 cm |
| Gewicht | 18 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 63 cm |
Draaibare Eetkamerstoel Rochenne Op wielen Moca
412,-
Productomschrijving
Een eetkamerstoel die comfort en functionaliteit combineert. De mocca linear bekleding geeft het ontwerp een verfijnde uitstraling, terwijl de draaifunctie en wielen zorgen voor extra flexibiliteit. Ideaal voor dynamische eetruimtes of projectomgevingen waar bewegingsvrijheid gewenst is. Een praktische oplossing met een elegante uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 216101 |
|---|---|
| Kleur | mocca linear |
| Materiaal | IJzer, Kunststof, 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 66 cm |
| Hoogte | 83 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 78 cm |
| Gewicht | 18 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 63 cm |










