Home Zitmeubels Fauteuils Draaibare fauteuils Draaaibare Fauteuil Kaya – cayenne – Bruin
Productomschrijving
Een comfortabele fauteuil die flexibiliteit en gebruiksgemak combineert. De draaifunctie maakt het eenvoudig om vrij te bewegen binnen de zithoek. Het ontwerp voegt een warm en stijlvol accent toe aan het interieur. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215185 |
|---|---|
| Kleur | cayenne brown |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester, schuim |
| Breedte | 68 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Draaaibare Fauteuil Kaya – cayenne – Bruin
638,-
Productomschrijving
Een comfortabele fauteuil die flexibiliteit en gebruiksgemak combineert. De draaifunctie maakt het eenvoudig om vrij te bewegen binnen de zithoek. Het ontwerp voegt een warm en stijlvol accent toe aan het interieur. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215185 |
|---|---|
| Kleur | cayenne brown |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester, schuim |
| Breedte | 68 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |










