Home Zitmeubels Barkrukken & Barstoelen Alle Barkrukken & Barstoelen Barstoel Darby Chenille Creme – zithoogte 68cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 211842 |
|---|---|
| Kleur | Creme |
| Materiaal | Chenille bekleding en metalen onderstel |
| Breedte | 48 cm |
| Hoogte | 96 cm |
| Zitdiepte | 40 cm |
| Zithoogte | 68 cm |
| Gewicht | 93 |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 55 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Barstoel Darby Chenille Creme – zithoogte 68cm
265,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 211842 |
|---|---|
| Kleur | Creme |
| Materiaal | Chenille bekleding en metalen onderstel |
| Breedte | 48 cm |
| Hoogte | 96 cm |
| Zitdiepte | 40 cm |
| Zithoogte | 68 cm |
| Gewicht | 93 |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 55 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen








