Home Zitmeubels Barkrukken & Barstoelen Alle barkrukken & barstoelen Barkruk Rocca – Groen (zithoogte 69 cm)
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | NI 0141 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Leer, polyester en metaal |
| Bijzonderheden | metalen frame, Zitting van leer en polyester |
| Breedte | 56 cm |
| Hoogte | 104 cm |
| Zitdiepte | 43 cm |
| Zithoogte | 69 cm |
| Hoogte armleuning | 86 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Barkruk Rocca – Groen (zithoogte 69 cm)
159,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | NI 0141 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Leer, polyester en metaal |
| Bijzonderheden | metalen frame, Zitting van leer en polyester |
| Breedte | 56 cm |
| Hoogte | 104 cm |
| Zitdiepte | 43 cm |
| Zithoogte | 69 cm |
| Hoogte armleuning | 86 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad





