Home Tafels Salontafels Ronde Salontafel Lando Marmer en mangohout – 60 cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 96334 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Mango & marmer |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 23,2 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Eleonora |
| Hoogte onderkant tafel | Hoogte onderkant 34,5 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad -
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad -
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeWood Care Kit Matt Polish19,95Op voorraad
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Ronde Salontafel Lando Marmer en mangohout – 60 cm
289,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 96334 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Mango & marmer |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 23,2 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Eleonora |
| Hoogte onderkant tafel | Hoogte onderkant 34,5 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad -
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeWood Care Kit Matt Polish19,95Op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad


















